- Rūšiavimo tvarkaNumatyta
Nuotraukos pavadinimas, A → Z
Nuotraukos pavadinimas, Z → A
Sukūrimo data, naujausi → seniausi
Sukūrimo data, seniausi → naujausi
✔ Paskelbimo data, naujausi → seniausi
Paskelbimo data, seniausi → naujausi
Įvertinimas, aukštas → žemas
Įvertinimas, žemas → aukštas
Peržiūros, daugiausia → mažiausia
Peržiūros, mažiausia → daugiausia - KalbaBahasa Indonesia Brasil Brezhoneg
Català Česky Dansk
Deutsch Dhivehi English
Español Esperanto Estonian
Finnish Français Gaeilge
Galego Hrvatski Íslenska
Italiano Latviešu Lëtzebuergesch
Lietuviu Magyar Malay
Nederlands Norwegian nynorsk Norwegian
Polski Português Română
Slovenšcina Slovensky Srpski
Svenska Tiếng Việt Türkçe
Ελληνικά Български Македонски
Монгол хэл Русский Српски
Українська עברית العربية
العربية پارسی कोंकणी
বাংলা தமிழ் ಕನ್ನಡ
ภาษาไทย ქართული ភាសាខ្មែរ
中文 (繁體) 中文 (香港) 日本語
简体中文 한국어
Pradžia → Žyma France 1545
- Jonction -- ligne D -- Gem'Bus (TPG) 1988
- Annemasse, Parc Montessuit -- ligne 17 -- TPG 1805
- Chablais Parc -- ligne Tango -- TAC 1701
- Annemasse, gare -- ligne Tango -- TAC 340
- Divonne-les-Bains, Perdtemps -- ligne 814 -- ABG 10585
- EuroAirport -- ligne 11 -- Métrocar (Distribus), GL-805-NC
- Place de l'Europe -- ligne 4a -- TAM 2045
- Les Aubes -- ligne 4a -- TAM 2041
- Comédie -- ligne 1 -- TAM 2015
- Corum -- ligne 1 -- TAM 2025
- Place de l'Europe -- ligne 1 -- TAM 2013
- Place de l'Europe -- ligne 51 -- TAM 276
- Peyrou - Arc de Triomphe -- ligne 4b -- TAM 2044
- Peyrou - Arc de Triomphe -- ligne 4a -- TAM 2046
- Observatoire -- ligne 3 -- TAM 2074
- Observatoire -- ligne 4b -- TAM 2033
- Gare Saint-Roch - République -- ligne 3 -- TAM 2082
- Jean Jaurès -- ligne 45 -- Tisséo 2225
- Gare Saint-Roch -- ligne 2 -- TAM 2061
- Jeanne d'Arc -- ligne 45 -- Tisséo 1961
- Jean Jaurès -- ligne 23 -- Tisséo 0918
- Empalot -- ligne L5 -- Tisséo 1904
- Empalot -- ligne L5 -- Tisséo 1907
- Oncopole - Lise Enjalbert -- ligne L5 -- Tisséo 1909