- SorteringsrækkefølgeStandard
Fototitel, A → Å
Fototitel, Å → A
Dato oprettet, ny → gammel
Dato oprettet, gammel → ny
✔ Dato tilføjet, ny → gammel
Dato tilføjet, gammel → ny
Bedømmelse, høj → lav
Bedømmelse, lav → høj
Besøg, høj → lav
Besøg, lav → høj - SprogBahasa Indonesia Brasil Brezhoneg
Català Česky Dansk
Deutsch Dhivehi English
Español Esperanto Estonian
Finnish Français Gaeilge
Galego Hrvatski Íslenska
Italiano Latviešu Lëtzebuergesch
Lietuviu Magyar Malay
Nederlands Norwegian nynorsk Norwegian
Polski Português Română
Slovenšcina Slovensky Srpski
Svenska Tiếng Việt Türkçe
Ελληνικά Български Македонски
Монгол хэл Русский Српски
Українська עברית العربية
العربية پارسی कोंकणी
বাংলা தமிழ் ಕನ್ನಡ
ภาษาไทย ქართული ភាសាខ្មែរ
中文 (繁體) 中文 (香港) 日本語
简体中文 한국어
Forside → Tag 69 55
- Rodersdorf, Station -- Linie 69 -- Schumacher Bus 2 (PostAuto 10558)
- Palais Royal - Musée du Louvre -- ligne 69 -- RATP 0629
- Lohn-Lüterkofen, Bahnhof -- Linie 3 -- RBS 69
- Biel Bahnhof / Bienne gare -- Linie / ligne 75 -- ASM 69
- Bellevue -- Linie 912 -- AZZK 69
- ETH Hönggerberg -- Linie 69 -- VBZ 187
- Klausen Passhöhe -- Dienstfahrt -- AAGU 69 (PostAuto 10719)
- Unterschächen, Post -- Linie 408 -- AAGU 69 (PostAuto 10719)
- Altdorf UR, Telldenkmal -- Linie 408 -- AAGU 69 (PostAuto 10719)
- ETH Hönggerberg -- Linie 69 -- VBZ 548
- ETH Hönggerberg -- Linie 69 -- VBZ 401
- ETH Hönggerberg -- Linie 69 -- VBZ 416
- Im Wingert -- Linie 69 -- VBZ 407
- Bellevue -- Linie 912 -- AZZK 69
- Bottmingen Schloss -- Linie 47 -- BLT 69
- ligne 5 -- L'va 69
- Bäckeranlage -- Linie 31 -- VBZ 69
- Pflegezentrum Käferberg -- Linie 69 -- VBZ 411
- Pflegezentrum Käferberg -- Linie 69 -- VBZ 527
- Waidbadstrasse -- Linie 69 -- VBZ 420
- Weihersteig -- Linie 69 -- VBZ 405
- Weihersteig -- Linie 69 -- VBZ 420
- Bucheggplatz -- Linie 69 -- VBZ 531
- Milchbuck -- Linie 69 -- VBZ 516